Unos Lunės vardu prisistatanti vaikų rašytoja, dailininkė, sveikuolė Ina Lukauskaitė balandžio 27 dieną lankėsi Šilalės viešojoje bibliotekoje. 4b ir 4e klasės mokiniai turėjo šiltą, įdomų, ilgą susitikimą su šia įdomia menininke.

Praėjusių metų rudenį Ina parašė ir išleido knygą „Lapė Salegna“ , kuri ir buvo pristatyta ketvirtokams.

Knygos kūrimas prasidėjo gimus jos sūnui Matui. Rašytoja sekdavo savo sūnui išgalvotas pasakas, kurių pagrindiniai herojai – lapė ir debesėlis, tad skraidindavo savo sūnų ant to debesėlio. Kartu jie patirdavo daug nuotykių. Ina nusprendė visus šiuos pasakojimus perkelti į knygą.

Ketvirtokai pažėrė daugybę klausimų rašytojai apie knygos kūrimą, apie iliustravimą, apie jos nuostabius piešinius bei asmeninį gyvenimą, kuris pasirodė mokiniams labai įdomus. Su pakilia nuotaika ir pasižadėjimu skaityti knygas grįžome į mokyklą.

Pradinių klasių mokytoja S. Patackienė.