Savo mokiniams nuolatos kartojame, kokia ypatinga ir svarbi yra mūsų kalba ir, jei mokėtume visas pasaulio kalbas, lietuvių vis tiek būtų gražiausia. Mūsų protėviai buvo dar turtingesni, nes kiekvienas gebėjo ne tik lietuviškai, bet ir tarmiškai kalbėti. Balandžio 19 d. lietuvių kalbos metodinės grupės mokytojos sukvietė 5-6 klasių mokinius į mokyklos aktų salę netradicinei pamokai – susitikimui su žemaite pasakore iš Pagramančio Birute Normantiene. Savo gražia žemaitiška šnekta Birutė mokiniams papasakojo apie žemaičių vėliavos simbolių reikšmes, pristatė tautinį kostiumą, pasekė pasakas, prajuokino anekdotais. Džiugu, kad mūsų krašte dar yra išlikusių žmonių, mokančių taip gražiai kalbėti tarmiškai. Dėkojame renginio organizatorei lietuvių kalbos mokytojai Danguolei Šniaukštienei ir mūsų viešniai Birutei Normantienei už gražią popietę ir žemaičių tarmės puoselėjimą.

Lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Gražinskienė.