Priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniai dalyvavo pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos "Žaliasis taškas" organizuojamose edukacijose - kūrybinėse dirbtuvėse. Prie edukacijų buvo jungiamasi tris kartus. Užsiėmimai vyko nuotoliniu būdu, Zoom platformoje. Pirmojo užsiėmimo metu vaikai gamino nykštukus, skirtus Advento kalendoriui. Antrojo užsiėmimo metu vaikai gamino kalėdines dekoracijas. O per trečiąjį užsiėmimą patys darė eglutes ir jas puošė. Dirbtuvių metu buvo skatinama naudoti tik antrines žaliavas. Tai nauja patirtis vaikams, kuri suteikė nežinomybės jausmą, skatino smalsumą ir savarankiškumą.

PUG mokytojos – Daiva Kęstavičienė, Gražina Šerpytienė, Ilona Vėlavičienė, Vaida Sakalauskienė