Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija

2023-2024 mokslo metų tikslai ir uždaviniai

1. Užtikrinti veiksmingą, kompetencijomis grįstą atnaujinto ugdymo turinio diegimą.

1.1. turtinti mokymosi priemonių bazę, rengiantis dirbti pagal atnaujintas bendrąsias ugdymo programas.

1.2. tobulinti pedagogų profesines kompetencijas, rengiantis dirbti su atnaujintu ugdymo turiniu.

1.3. kiekvienam mokiniui pagal jo gebėjimus sukurti sąlygas siekti aukštesnių rezultatų.

2. Plėtoti bendruomenės narių socialines emocines kompetencijas, siekiant tvarios asmenybės ūgties.

2.1. pritaikyti ugdymo(si) aplinką ir procesus įvairių poreikių turintiems mokiniams.

2.2. sudaryti sąlygas visiems progimnazijos bendruomenės nariams tobulinti socialines emocines ir sveikos gyvensenos kompetencijas.

2.3. stiprinti bendrystę su mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais) ir socialiniais partneriais įtraukiant juos į mokyklos gyvenimo kūrimą.