Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 2 d klasės mokiniai 2023-10-25 kelioms pamokoms tapo architektais ir kūrė savo svajonių namus. O tai padaryti padėjo Austės Jankauskytės mama architektė Mantė Jankauskienė.

Mantė Jankauskienė ne tik supažindino vaikus su architektūros ir kitais šios srities terminais, papasakojo apie įvairių laikotarpių architektūrą, bet ir pakvietė vaikus svajoti, kurti ir dalyvauti pirmajame Lietuvoje architektūros festivalio vaikams konkurse „Mano svajonių namas“. Mokiniai kūrė savo svajonių namo vizualizaciją, sklypo planą ir pastato planą. Architektė supažindino mokinius su planų kūrimo taisyklėmis, pateikė pavyzdžių ir kvietė būti pačiais tikriausiais architektais.

Dėkojame Mantei Jankauskienei už iniciatyvą. Lauksime konkurso rezultatų ir kitų susitikimų.

Mokytoja Rita Ramanauskaitė-Tvaronavičienė.