Kovo 25 dieną, Pasvalio rajone, Pumpėnų gimnazijoje vyko Lietuvos 8-9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada „Linksmai, Išradingai, Turiningai”.

Į olimpiadą kartu su rusų kalbos mokytojomis Irena Navikiene ir Inga Andrijauskiene vyko trys Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos aštuntųjų klasių mokinės Rimantė Jakaitė, Melita Mitkutė ir Emili Morkūnaitė.

Atvykus į Pumpėnų gimnaziją prieš olimpiadą susipažinome su organizatoriais, su 5-iomis užduotimis, kurias mokinės turėjo atlikti tą dieną, pasižvalgėme po mokyklą, susipažinome su jos istoriją.

Mokinės turėjo galimybę dar labiau susipažinti su rusų kalba, išgirsti naujų žodžių.

Užduotis jos įveikė visai neblogai, pasibaigus olimpiadai ir nusimetus jaudulį nuo pečių mokinės ir mokytojos buvo apdovanotos padėkos raštais ir dovanomis.

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 8b klasės mokinė Rimantė Jakaitė.