2024 metų kovo 14 dieną matematikos mokytojų iniciatyva mokykloje buvo paminėta skaičiaus π diena („3/14“ datos formate „mėnuo/diena“). π yra matematinė konstanta, kuri reiškia apskritimo ilgio ir skersmens santykį. Tai viena geriausiai žinomų matematinių konstantų, plačiai naudojama matematikoje ir fizikoje visur, kur reikia skaičiuoti apskritimo ilgį ar plotą. 2009 metais Kongresas kovo 14-ąją paskelbė π diena, kad paskatintų didesnį susidomėjimą matematika ir gamtos mokslais. 2021 m. Šveicarijos mokslininkai pasiekė tiksliausios π reikšmės rekordą pasitelkę superkompiuterį. Apskaičiavus garsųjį skaičių, gauta iki 68,2 trilijono skaitmenų.

Šia proga buvo organizuojamas konkursas, kuriame mokiniai turėjo galimybę parodyti, kuris geba įsiminti ir parašyti kuo daugiau skaičiaus π skaitmenų. Tarp 5-8 klasių mokinių vienas iš dalyvių teisingai parašė net 149 skaitmenis. Sveikiname visus dalyvavusius! Džiaugiamės puikia mokinių atmintimi ir gebėjimu atrasti savo sistemą skaičiams įsidėmėti.