Kovo  20-oji - Pasaulinė Žemės diena. Tai ir lygiadienis, ir astronominis pavasaris, ir viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių, kuri išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą.

Žemės dienos tikslas - atkreipti visų dėmesį į tai, kokia svarbi mums gamta ir kokią didelę reikšmę ji turi žmonių gyvenimui. Todėl priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su mokytojomis kūrė Mergaites ( jos simbolizuoja Žemę), puošė jas įvairiausiais gamtos motyvais.

Tegul Žemės diena paskatina kiekvieną apmąstyti, ką galime nuveikti, kad mūsų planeta taptų švaresnė, tvaresnė ir tinkamesnė gyventi.

Dėkojame mokytojos padėjėjai Vaidai Petraitytei, kuri padėjo šį projektą atlikti meniškai, patraukliai.

PUG mokytojos – Daiva Kęstavičienė, Gražina Šerpytienė, Ilona Vėlavičienė, Sigita Patackienė, Vaida Sakalauskienė