Progimnazijos priešmokyklinio ugdymo vaikų bei pradinių klasių mokinių atstovai apsilankė Stasio Girėno gimtinėje. Vaikai į muziejų atsivežė Velykinės atributikos ir ne tik, kurias padėjo pagaminti jų tėveliai, mokytojos. Plačia šypsena vaikus pasitiko muziejininkė Lina Gudeliūnienė. Pirmiausiai papuošta buvo muziejaus aplinką juosianti tvora. Į medžius buvo keliami vaikų atsivežti inkilai. Už padovanotus inkilus vaikai gavo prisiminimo dovanėles. Visi norintieji galėjo pasinaudoti muziejininkės Linos Gudeliūnienės padovanota staigmena, „paskraidymą“ parasparniu užsidėjus 3D akinius. Vaikai apžiūrėjo muziejuje esančius eksponatus, išgirdo lakūnų istoriją. Neliko be dovanos ir Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija. Muziejininkė Lina Gudeliūnienė progimnazijos direktorei Onai Sturonienei padovanojo knygą apie Darių ir Girėną. Dėkingi ir geros nuotaikos grįžome į mokyklą.

Danė Šiaudvytienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.