Artėjant Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai dalyvavo akcijoje ,,Gražiausias lietuviškas žodis“.

Mokiniai aktyviai dalyvavo šioje akcijoje – rašė, piešė, spalvino gražiausius lietuviškus žodžius trimis spalvomis – geltona, žalia ir raudona. Prisiminė, kaip atrodo Lietuvos Nepriklausomybės aktas, sužinojo, kad 2017 m. kovo 29 d. Vokietijos Užsienio reikalų ministerijos politiniame archyve Berlyne rastas Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto egzempliorius. Dokumentą rado Vytauto didžiojo universiteto profesorius Liudas Mažylis.

Mokyklos koridorius buvo papuoštas gražiausiais lietuviškais žodžiais: AČIŪ, LIETUVA, MAMA, TĖTIS, ŠEIMA ir kitais.

Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą ir kviečiame aplankyti parodą.

Mokytojos Birutė Zdanavičienė ir Rita Ramanauskaitė-Tvaronavičienė.