Lapkričio 22 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje įvyko lietuviškos – patriotinės dainos festivalis ,,Marš, marš kareivėliai“. Tai bendrojo lavinimo ir neformaliojo ugdymo mokyklų muzikinis projektas, kuris puoselėja mokinių patriotiškumą, tautiškumą, istorinę atmintį, skatina meninius, kūrybinius gebėjimus bei mokinių, mokytojų ir mokyklų bendravimą, bendradarbiavimą.

Festivalyje dalyvavo trys mūsų progimnazijos meniniai kolektyvai: 2 klasių mišrus ansamblis, mokytoja Loreta Krompalcienė, 4 klasės solistas Kristupas Aušra, mokytoja Laima Petkuvienė ir mišrus duetas Indrė Raudoniūtė ir Liudas Pukinskas, mokytoja Laima Saročkienė.

Kolektyvai atliko dvi lietuviškas – patriotines dainas , atspindinčias istorinius įvykius, laisvės kovų, tremtinių dalią, savos kūrybos dainas.

Visi kolektyvai buvo apdovanoti padėkos raštais, rėmėjų dovanomis, bei nominacijomis.