Lapkričio 16 dieną Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje buvo minima Tarptautinė Tolerancijos diena. Mokiniai, kartu su klasių auklėtojais, dalykų mokytojais, remdamiesi turimomis žiniomis, asmenine patirtimi, žiūrėdami ir aptardami video filmukus, diskutuodami, mokėsi paaiškinti tolerancijos sąvoką, suprasti jos svarbą žmonių santykiuose, pateikė tolerancijos/netolerancijos pavyzdžių, suprato netolerancijos pasekmes.

Šiais metais Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – TOLERANCIJOS ŽIBINTAS. Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Pasaulyje vykstant kariniams konfliktams, svarbi tampa mintis, jog šviesa turi nugalėti tamsą. Tolerancijos žibintas skirtas nešti toleranciją, gėrį, pakantumą, kuris turi įveikti blogį. Progimnazijos erdves papuošė nuostabūs meno kūriniai – įvairiaspalviai, įvairių dizainų ir formų šviečiantys ŽIBINTAI. Juos mokiniai padedami mokytojų kūrė per klasės valandėles ir dailės pamokas.

Dėkojame visiems, kurie prisijungė minint Tolerancijos dieną, kuriant vieningą ir tolerantišką Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos bendruomenę.

Dėkinga PMSMG