Šaškės- tai sporto šaka. Žaidžiant reikia minimalių fizinių pastangų, bet štai kaip protinė mankšta- žaidimas iš tiesų intensyvus. Tai intelektualus sportas, kuriuo užsiimti nori vis daugiau ir daugiau mokinių.

Vieną vasario popietę Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 3-4 klasių mokiniai, kurie mėgsta šį sportą, susirinko į mokyklinį šaškių turnyrą. Varžybose dalyvavo 18 mokinių. Trečiokų tarpe I- ąją vietą užėmė 3c klasės mokinys Emilis Būdvytis, II- ąją vietą- 3d klasės mokinys Jorinas Garbenis, o III-ąją vietą- 3a klasės mokinys Danielius Ričkus. Tarp ketvirtokų nugalėtojais tapo šie mokiniai: I- oji vieta -Arnas Kiltinavičius iš 4d klasės, II-ąją vietą užėmė taip pat 4d klasės mokinys Ignas Martinavičius, o III-ioji vieta atiteko Tautvydui Aušrai iš 4b klasės.

Mūsų nugalėtojai savo jėgas išbandys rajoninėse šaškių varžybose. Palinkėkime jiems sėkmės!