Balandžio mėnesį Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos 1e klasė dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių virtualiame kūrybiniame projekte ,,Lietuva – gimtasis mano kraštas“.

Projekto tikslas – skatinti vaikus daugiau domėtis savo šalies istorija, iškiliomis Lietuvos asmenybėmis, vietovėmis, kultūra, papročiais bei tradicijomis, siekiant išsaugoti patriotiškumą, pasididžiavimą Lietuva.

Projektas buvo vykdomas dviem etapais: I etapas – virtuali kūrybinių darbų paroda „Lietuva – mano namai“, II etapas - virtuali nuotraukų paroda ,,Gimtinė – tai mes“. Projekto metu atlikome kūrybinius darbus, vykome į pažintinę išvyką, kurios metu aplankėme rajono lankytinas vietas, kviesdami aplankyti mūsų gražų Šilalės kraštą.

Pradinių klasių mokytoja Birutė Zdanavičienė.