Vasario – kovo mėnesiais vyko respublikinis pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas - paroda „Skudurinė Onutė“. Konkurso tikslas puoselėti etnografinių dailės dirbinių tradicijas, ugdyti mokinių supratimą, poreikį liaudies menui. Konkursas vyko dviem etapais. Pirmasis mokykloje, kuriuo metu buvo išrinkti geriausi savo amžiaus grupėje. Geriausi mokinių darbai puikiai atstovavo mūsų mokyklą antrame etape. 1e klasės mokinė Samanta Butvidaitė (mokytoja Birutė Zdanavičienė) 1-2 klasės mokinių amžiaus grupėje užėmė antrą vietą. 4a klasės mokinė Ernesta Šimutytė (mokytoja Ilona Vėlavičienė) 3-4 klasės mokinių amžiaus grupėje užėmė antrą vietą, o 3a klasės mokinė Ugnė Gražinskaitė (mokytoja Laima Būdvytienė) trečią vietą. Sveikiname laimėtojas, džiaugiamės puikiais pasiekimais.

Pradinių klasių mokytoja Birutė Zdanavičienė.