Jau tradicinis tapo kiekvienais metais mokykloje vykdomas kvadrato turnyras tarp 5-6 klasių. Šiais metais finalinės varžybos sutapo su renginiais skirtais Valstybinei šventei paminėti.

Galime pasidžiaugti, kad varžybose dalyvavo visos 5-6klasių mergaičių ir berniukų komandos, buvo daug sportinio azarto, emocijų, klasės draugų ir tėvelių palaikymo.

Rungtyniaujant tarp penktų klasių pajėgiausios buvo 5d ir 5e klasių mergaitės, bei 5a ir 5b klasių berniukai. Šeštokų varžybose į finalines varžybas pateko 6c ir 6 d klasių mergaitės, bei 6a ir 6d klasių berniukai.

Pusfinaliuose vyko atkakli kova, tačiau visgi pajėgesni buvo šeštokai. Rungtynėse dėl trečiosios vietos nugalėjo 5d klasės mergaitės ir 5a klasės berniukai. Turnyro nugalėtojais tapo 6c klasės mergaičių ir 6a klasės berniukų komandos.

Fizinio ugdymo mokytojas-metodininkas Rimantas Vaškys.