Praktika parodė, kad žaisti šaškėmis, kaip ir kitus sporto žaidimus, vaikai gali ir mėgsta. Šaškės mokslas ir sportas. Žaidimas šaškėmis gerina atmintį, moko psichologijos, lavina operatyvų mąstymą, protą, loginį mąstymą, vaizduotę, mokėjimą ir įgūdžius savarankiškai priimti sprendimus, skaičiavimo tolį ir tikslumą.

Mūsų progimnazijoje jau daug metų organizuojami 3-4 klasių mokinių šaškių konkursai. Vieną ketvirtadienio popietę į konkursą sugužėjo didelis būrys trečiokų ir ketvirtokų. Kiekvienas buvo nusiteikęs ne tik sėkmingai žaisti, bet ir laimėti. Jie stengėsi daryti teisingus ėjimus, atidžiai stebėjo kirtimo momentus, bet svarbiausia laikėsi visų taisyklių, ypač ,,žaisti sąžiningai“. Konkursas žaidėjams paliko neišdildomus įspūdžius.

Iš trečiokų laimėjo Rita Gečaitė (3e kl.), antras -Tautvydas Aušra (3b kl.), trečias -Ignas Martinavičius (3d kl.), o ketvirtokų nugalėtojas - Rokas Martinkus (4b kl.), antras- Jokūbas Ričkus ( 4a kl.), trečias - Arnas Ramanauskas (4b kl.)

Sveikiname nugalėtojus ir visiems, keliaujantiems į šaškių šalį, linkime sėkmės!

Organizatorės: mokyt. Ilona Vėlavičienė ir mokyt. Zina Bernickienė.