Iš puoduko

Linksmas buvo

Burbuliukas.

(V. Šulcaitė)

2021 m. birželio 7 d. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos pirmokams pradinės mokyklos vidiniame kieme vyko netradicinė pamoka – teatralizuotas edukacinis koncertas ,,Išdaigos burbulų šalyje‘‘. Smagų renginį mokiniams vedė iš Šiaulių atvykusi šou grupė ,,Trys draugai‘‘. Edukacinio koncerto metu vaikai turėjo galimybę būti ne tik žiūrovais, bet ir dalyviais. Užsiėmimo metu mokiniai kartu su renginio personažais prisiminė, kaip reikia laikytis higienos, atliko rytinę mankštą. Taip pat pakartojo saugaus eismo taisykles bei šviesoforo spalvas. Vaikai viso koncerto metu dainavo, šoko, interpretavo įvairius muzikos stilius. Pirmokai, kupini įspūdžių bei gerų emocijų, grįžo į klases, kuriose dalinosi savo mintimis apie renginį.

Pirmų klasių mokytojos.