Sausio 18 d. į mokyklos skaityklą susirinko būrelis 1-3 klasių mokinių, kurie klausėsi mokyklos bibliotekininkės Ligitos skaitomos pasakos „ Miško trobelė“. Išklausę pasakos, mokiniai turėjo prisiminti ir išvardinti visus pasakos veikėjus – gyvūnus ir juos atpažinti iš daugelio kitų gyvūnų (figūrėlių). Po to, pasinaudodami trafaretais, gyvūnus lipdė iš puriojo plastilino ant plokščio pagrindo. Savo darbelius dekoravo kankorėžiais ir snaigėmis. Mokinių darbeliai nudžiugino ne tik juos, bet ir visas dalyvavusias darbuotojas. Manome, kad ši veikla paskatino vaikus daugiau domėtis pasakomis ir skaityti knygeles, nes prie bibliotekos nusidriekė eilutė skaitytojų.

Pasaka – tai puikus kūrybos menas. Jos svarba turi didelę įtaką visapusiškam vaiko ugdymui.

Specialioji pedagogė Inga Kanonovienė.