Šių metų balandžio 30 dieną 8a klasės mokinė Agnė Dirmantaitė ir 8b klasės mokinė Greta Jokubauskaitė, kartu su biologijos mokytoja Živile Juškiene, dalyvavo regioniniame mokinių konkurse „Stebėk, pažink, suprask ir taikyk“, kuris vyko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje. Jame pristatyta 15 įdomių eksperimentų: nuo mėlynojo kristalo auginimo, medaus panaudojimo grožio industrijoje iki taromatų naudos aplinkai tyrimo ar trinties koeficiento apskaičiavimo. Aštuntokės savo tyrimu paneigė daugumą mitų apie kokakolą. Visgi, šis taip visame pasaulyje mėgstamas gėrimas netirpdo nagų ar mėsos, nevalo rūdžių. Nustebsite sužinoję, kad sultys metalą veikia labiau. Tai reiškia, jog vis dėlto geriau rinktis ne kokakolą ar sultis, o vandenį. Dalyvės už dalyvavimą buvo apdovanotos gimnazijoje darytais medaliais su konkurso atributika, padėkos raštais ir priedais prie telefonų „iRing“.

Greta Jokubauskaitė 8 b klasė