Balandžio 19 dieną 1e klasės mokinukai, „ Mažieji dailininkai“ būrelio nariai su mokytoja Dalia Jasinevičiene, lankėsi Šilalės meno mokykloje Dailės skyriuje.

Joje mokosi keli mūsų klasės mokiniai, o dailės pamokas lanko Gabija Penikaitė. Ją moko dailės mokytoja Laimutė Rupšytė.

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko Šilalės meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių kūrybinių darbelių paroda „Kiškučių radiniai“ . Joje dalyvavo ir mūsų 1e klasės mokinė Gabija Penikaitė. Dailės būrelio „ Mažieji dailininkai“ nariams ši paroda labai patiko.

Po to mokytoja Laimutė Rupšytė maloniai sutiko aprodyti meno mokyklą, supažindino su joje veikiančia paroda, parodė įvairius paveikslus bei daromus kūrybinius darbelius. Taip pat pakvietė vaikučius mokytis dailės meno mokykloje.

Ši viešnagė visiems labai patiko. Tikimės, kad bendradarbiausime ir toliau . Mes dėkojame dailės mokytojai Laimutei Rupšytei bei lydintiems vaikų tėveliams, kurie prisidėjo prie mūsų viešnagės.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Dalia Jasinevičienė

Būrelio „Mažieji dailininkai“ vadovė