Kalėdos – viena  populiariausių ir laukiamiausių  švenčių visame pasaulyje. Jau pats žodis „Kalėdos“ džiugina širdį. Ir pasiruošimas Kalėdoms yra savaime didelė šventė, kuri suburia bendram tikslui ir veiksmui. Šiais laikais neįsivaizduojame Kalėdų be eglutės, senelio šalčio, dovanų, įvairių dekoracijų, skirtų papuošti mūsų aplinką kalėdiniu laikotarpiu bei padėti sukurti šventinę laukimo atmosferą.

Nusprendę patys pasigaminti kalėdinę dekoraciją, š.m. gruodžio 15 d. grupelė mokinių, patiriančių mokymosi sunkumų, lankėsi Šilalės meno mokykloje, kur vyko specialiųjų pratybų ir technologijų integruota veikla „Kalėdinė interjero detalė“.  Išklausę  dailės mokytojos Ilonos Venckienės patarimų ir pasiūlymų,  mokiniai ėmėsi darbo. Jie kruopščiai tepė dažus,  klijavo jiems patinkančius įvairius aksesuarus ir taip dekoravo savo atsineštus stiklinius indus. Mokiniai turėjo puikią galimybę išbandyti tai, kas jiems dar nauja.

Mokiniai džiaugėsi savo darbais, todėl grįžę į mokyklą, nusprendėme juos parodyti visai mokyklos bendruomenei - surengėme parodėlę.

Atlikdami meninius darbelius, mokiniai, turintys mokymosi sunkumų, atsipalaiduoja, patiria daug teigiamų emocijų, sėkmę, mokosi bendrauti ir bendradarbiauti.

Inga Kanonovienė, specialioji pedagogė