Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos” tęsiasi ir keliauja per Lietuvą.

Ši akcija prasidėjo 2011 m., kai Prezidentė gavo Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos skaitytojų laišką, prašant padovanoti naujų knygų jų bibliotekai. Per sunkmetį sumažintas valstybės finansavimas bibliotekoms apsunkino naujų, skaitytojams aktualių leidinių įsigijimą ir nuskurdino šalies bibliotekų knygų fondus.

„Knygų Kalėdos” buvo visuomenės atsakas į situaciją ir tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje telkiančiu judėjimu, dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas šalies bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Per penkerius akcijos metus šalies bibliotekoms padovanota apie 172 tūkst. knygų.

Kviečiame ir Jus prisidėti prie šios kilnios akcijos ir padovanoti mokyklos bibliotekai knygą.

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos” atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą” kvietimą - mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Dovanokime įkvepiančias, pamokančias, patariančias, motyvuojančias knygas.

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite knygynuose Humanitas, Knygų namai, Pegasas, Vaga ir Sofoklis bei prekybos tinklų IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Debesuganyklos.lt, Knygynas.lt, Knygos.lt, Knygukatalogas.lt, Knyguklubas.lt, Niekorimto.lt, Manoknyga.lt, Pegasas.lt, Sofoklis.lt ir Tikraknyga.lt bei Lietuvos pašto skyriuose.

Akcija šiais metais vyks iki sausio 6 dienos.

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Mokyklos bibliotekos informacija