Prasidėjus adventui Šilalės Dariaus ir Girėno pirmokai dalyvavo kultūros paso edukacijoje ,,Kalėdinė pasaka“. Edukatorė Donata sekė mokiniams pasaką apie advento laikotarpį ir priminė, kad reikalinga kantrybė, kol sulaukiamos šventos Kalėdos.

Per edukaciją mokiniai ne tik susipažino su kvepiančiais prieskoniais, sužinojo, kodėl kalėdiniai meduoliai būna tamsios spalvos, bet ir patys, pavesti į nykštukus, gamino ir kepė kvepiančius meduolius.

Baigiantis edukacijai nykštukai vėl tapo mokiniais ir kiekvienas turėjo galimybę sugalvoti po norą ir pasakyti jį stebuklingajam rutuliui. Tikime, kad vaikų norai išsipildys!

Taigi gruodžio 1-ąją Dariaus ir Girėno progimnazijos pradinių klasių korpuse pakvipo Kalėdom ir gerumu.

Pirmokų mokytojos Edita Irtmonienė, Rasa Kanciūtė, Stasė Žymančienė, Rita Ramanauskaitė-Tvaronavičienė, Birutė Zdanavičienė.