Paukščių migravimas- viena iš paslaptingiausių ir iki šiol galutinai neišaiškintų mus jaudinančių gyvosios gamtos reiškinių. Kiekvienais metais rudenį ir pavasarį milijonai paukščių praskrenda virš mūsų šalies, keliaudami į žiemavietes ar grįždami atgal.

Spalio 13 dieną 2c ir 2d klasės mokiniai vyko į Ventės ragą sužinoti: kur paukščiai skrenda? Kaip net mažiausi sparnuočiai perskrenda jūras ir dykumas? Kodėl vieni paukščiai išskrenda, o kiti lieka žiemoti? Kodėl žieduojami paukščiai?

Į daugelį su paukščių migravimu susijusių klausimų padėjo atsakyti Ventės rago ornitologinės stoties vyr. ornitologas ir vedėjas Vytautas Jusys.

Išvyka praturtino mokinius žiniomis. Patyrė daug teigiamų emocijų ir pakeliui aplankę Dreverną ir Švėkšnos parką.

Antrokų mokytojos Zina Bernickienė, Danutė Mitkienė.