Paskutinį spalio mėnesio penktadienį 1 d klasės mokiniai simboliškai paminėjo heloviną. Ta proga į svečius atvyko ,,Mažųjų išradėjų“ komanda. Mokiniai buvo labai nustebę, sulaukę šitokio siurprizo – grįžę į klasę po pietų rado ne tik svečių, bet ir naujų dekoracijų.

,,Mažųjų išradėjų“ vadovė Rita Zabėlė, supažindinusi vaikus su saugaus elgesio taisyklėmis, pakvietė vaikus būti smalsiais ir kartu atsakingais, atliekant įvairius eksperimentus. Mokiniai, vadovaudamiesi ,,Mažųjų išradėjų“ vadovės nurodymais su atidumu ir kantrybe pasigamino po šlykstuką. Ši patirtis mokiniams dar kartą parodė, kad reikia kantrybės, susitelkimo ir smalsumo, kad būtų pasiektas puikus rezultatas – visiems mokinimas pavyko pasigaminti po šlykštuką.

1 d klasės mokiniai dėkoja ,,Mažiesiems išradėjams“ ir laukia naujų susitikimų!

Mokytoja Rita Ramanauskaitė-Tvaronavičienė.