„Gimtųjų žodžių apkabintas,

Aš gyvas kalboje...“

Tokiais J. Marcinkevičiaus žodžiais kovo 24 dieną prasidėjo 1 – 4 klasių meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvavo 17 pradinių klasių mokinių. Šiemet skaitovai pasirinko lietuvių rašytojų kūrinius.

1 – 2 klasių tarpe I vietą užėmė – 2d klasės mokinė Eva Remeikytė (mokytoja J. Viliušienė), II vietą – 2b klasės mokinys Kristupas Aušra (mokytoja R. Aleksandravičienė), III vietą – 1a klasės mokinė Mėta Valantinaitė (mokytoja D. Jakienė).

3 – 4 klasių tarpe I vietą užėmė 3a klasės mokinys Nojus Patackas (mokytoja I. Vėlavičienė), II vietą – 4c klasės mokinė Lėja Šlevinskaitė (mokytoja V. Kvederienė), III vietą – 4d klasės mokinė Vytė Šimkutė (mokytoja D. Ivanauskienė).

Ačiū tariam šauniems konkurso dalyviams, vertinimo komisijai - mokytojoms Editai Irtmonienei ir Rasai Kanciūtei.

Renginio organizatorės Dalia Jasinevičienė ir Danutė Ivanauskienė.