Spalio 16 d. visi penktų klasių mokiniai ir jų auklėtojos nuskambėjus skambučiui į penktą pamoką rinkosi į mokyklos aktų salę. Šįkart vyko netradicinė klasės valandėlė – susitikimas su lektoriumi Donatu Grigaliu. Jis patraukliai ir įtaigiai bendravo apie rūkymo, alkoholio ir narkotikų vartojimo riziką, pasekmes bei sveikos gyvensenos privalumus. Susitikimo pabaigoje mokiniai išgirdo ir sutiko, jog gyvenime sėkmingas žmogus – tai aktyvus, aiškaus mąstymo ir žingeidus žmogus, gebantis prisiimti atsakomybę už savo poelgius ir sprendimus, nuolat save tobulinantis, o ne sau kenkiantis.

Šiuo susitikimu pradėtas vykdyti prevencinis projektas „Būkim sveiki ir laisvi“. Projekto tikslai – ugdyti paauglių sąmoningumą, gebėjimą kritiškai mąstyti bei žadinti norą ieškoti, atrasti ir užsiimti jų pomėgius ir interesus atitinkančiomis pozityviomis veiklomis.

Projekto „Būkim sveiki ir laisvi‘ vadovė

Rasa Jokūbauskaitė, socialinė pedagogė