,Pasakyk man ir aš pamiršiu. Mokyk mane ir aš prisiminsiu. Leisk man pabandyti ir aš išmoksiu“ (Oliver Wendell Holmes, poetas)

Vaikai nori pažinti savąjį pasaulį, nori būti pastebėti ir įvertinti. Jie nori jausti, kad jų poelgiai svarbūs. Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvauja SEU programoje. Todėl ir patys mokosi, ir moko kitus. 6b klasės mokiniai ir jų auklėtoja Živilė Juškienė pakvietė 3d klasės mokinukus į smagų pasibuvimą kartu – mokė folklorinių šokių, ratelių. Mažieji drąsiau jautėsi šokdami ,,Grybų raut“, ,,Oira“, nes ir patys mokėsi šių ratelių. Bet šeštokai buvo kantrūs, draugiški – mokė ir naujų šokių (,,Ciceliukė Marceliukė“, ,,Kleckai“, ,,Minku minku pyragėlius“, ,,Kiaulė grikiuos“). Šokti buvo smagu. Taigi, vaikai įgijo naujų pažįstamų. Tai prisidės ir prie geresnio psichologinio klimato kūrimo mokykloje. Tikimės, kad naujieji mokyklos draugai ir kitą kartą mus pakvies į savo renginius.

Gražina Šerpytienė, pradinių klasių mokytoja