Sveikiname Jus, mielieji mokytojai, su Mokytojų diena!
Linkime ir toliau turėti jėgų mus mokyti ir perduoti
savo žinias taip, kaip darėte visada.
Nes juk nuo Jūsų priklauso mūsų ateitis,
Jūs padedate statytis gyvenimo pamatus.
Ačiū!

Spalio penktosios rytas buvo nuostabus, nors ir pūtė uraganinis vėjas. Visi takai ir takeliai pražydo įvairiausiais žiedais - mokiniai ėjo nešini gėlėmis savo mylimiems mokytojams.

Mokykloje tvyrojo gera nuotaika. Keturios pirmosios pamokos prabėgo nepastebimu greičiu, po jų mokytojai buvo pakviesti į šventę aktų salėje. Aštuntokai pasitiko mokytojus ir padovanojo mokinių darbų atvirukus su nuoširdžiausiais palinkėjimais profesinės šventės proga. Renginį pradėjo šeštokės Urtė Kėblaitė ir Elžbieta Šematulskytė, pučiamaisiais instrumentais jos atliko nuostabų kūrinį. Renginio vedėjai aštuntokai Guoda Jasevičiūtė ir Vilius Košys pasveikino susirinkusius mokytojus ir pradėjo šventinį koncertą. Pirmoji nuskambėjo Aistės Irtmonaitės daina. Po dainos sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Arūnas Aleksandravičius, palinkėjęs kolegoms mokytojams ištvermės ir kuo daugiau meilės mokiniams. Mokinių taryba maloniai nustebino mokytojus pasveikindama rankų darbo gėlėmis, kuriose buvo paslėpta staigmena. Staigmena buvo ir visų mokyklos mokinių sveikinimas - filmukas. Ansamblis ,,Spindulėlis“ atliko dainą „Metų laikai“. Mokytojams, gimusiems rudenį, šokių kolektyvo ,,Salto“ vyresniųjų grupė skyrė šokį „Ruduo“, o pradinių klasių mokiniai skyrė dainą „Mama Zuikienė“. Mokytojus, gimusius žiemą, pasveikino pradinukų ansamblis, atlikdamas dainą „Traukinys“. O mokytojams, kurie gimė pavasarį, labai pasisekė, nes Agnė Dirmantaitė padovanojo nuostabų eilėraštį. Pradinių klasių mokiniai sudainavo labai gražią dainą „Balta meilė“. Mokytojams, kurie gimė vasarą, pradinių klasių mokiniai padovanojo dainelę „Pertraukėlė“ ir mažųjų ,,Salto“ šokėjų šokį.

Šventė baigėsi Samantos Vaičikauskaitės kūriniu „Kai tu šalia“. Šioje dainoje tarsi atsispindėjo visi mokinių jausmai, kuriuos jie patiria būdami su savo mokytojais: tai pasitikėjimas, meilė, ramumas. Šventės vedėjai Guoda ir Vilius dar kartą padėkojo mokytojams už kantrybę, ištvermę ir žinias, o svarbiausia už tai, kad moko mus, mokinius, gyventi..

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos

spaudos centro ,,SKRYDŽIO“ informacija