Kovo 20 dieną minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Kovo 20 – balandžio 22 dienomis organizuojami renginiai, skirti Žemės dienai.

Šią dieną paminėjo ir mūsų mokyklos pradinukai. Pagramančio regioninio parko administratorė Rita Krompalcienė papasakojo apie Pagramantyje įsikūrusį parką. Ji pakvietė aplankyti Pagramančio piliakalnį, atodangą, pavaikščioti pažintiniais takais. Klasėse mokiniai sprendė kryžiažodžius apie žvėrelius, paukščius , augalus, atsakinėjo į viktorinos klausimus, kūrė emblemas bei darė darbelius iš antrinių žaliavų.

Už mūsų meilę Žemelei saulutė siunčia mums savo spindulėlius. Lai tas mielas spindulėlis sušildo mus visus ir primena, kad mes kartu daug galime padaryti, kad išsaugotume savo planetą – Žemę.

Alanta Dargevičienė, Gražina Šerpytienė, Stasė Žymančienė,

pradinių klasių mokytojos