2024 m. kovo 26 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyko teisinių žinių konkursas „Aš ir policija“.

Čia savo jėgas išbandė ir mūsų progimnazijos 8c klasės mokiniai (Indrė Raudoniūtė, Evita Ūksaitė, Liudas Pukinskis bei Ugnius Straukas). Protmūšio metu mokiniai turėjo teisingai atsakyti į 50 klausimų. Mokiniams reikėjo prisiminti LR Konstituciją, policijos pareigūnų bei jaunųjų policijos rėmėjų veiklą reglamentuojančius teisės aktus, istorinius policijos atsiradimo faktus, atsakyti į klausimus, susijusius su policininko kvalifikacijos įgijimu, specialiųjų priemonių panaudojimu bei įstatymų ir teisės aktų reikalavimų pažeidimais.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų mokiniai tarp 13-okos komandų užėmė aukštą II vietą. Džiaugiamės mokinių pasiekimu.

Istorijos mokytojas Mindaugas Armonas