2024 m. kovo 22 d. Šilalės r. savivaldybės kultūros centre vyko Šilalės rajono tradicinių šokių šventė – varžytuvės „Šok, žemaiti, šonke“. Iš rajono mokyklų ir kultūros namų šokėjų suėjime dalyvavo net 60 porų, besimokančių tradicinių šokių etno klubuose bei folklorinių šokių kolektyvuose. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijai atstovavo keturios poros, kurios tradicinių šokių mokosi per šokių pamokas. Komisijos narių buvo pastebėtos keturios poros, kurios patekdavo tarp geriausių. Vienai porai nusišypsojo laimė – jie tapo nugalėtojais pradedančiųjų grupėje. Tai Ugnė Kasmauskaitė ir Rokas Kasmauskas (1e kl.), jie važiuos į respublikinį turą „Patrepsynė 2024“, vyksiantį Šiauliuose.

Visi dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais, saldžiais prizais ir dovanomis. Ačiū šokėjų tėveliams už palaikymą.

Alma Rumšienė, šokio mokytoja.