Kovo 20 dieną 3c ir 3d klasės mokiniai išsiruošė į smagią bei naudingą bundančio pavasario edukaciją ,,Draugas žaliais plaukais“, kuri vyko Dino parke. Edukacijos tikslas: ugdyti vaikų kūrybiškumą, sąmoningumą, bendravimą.

Edukacijos metu susipažinome su pavasarinės šv. Velykų šventės papročiais, tradicijomis. Jos metu buvo puoselėjamas požiūris į laukimą, į kūrybą ir atsakomybę.

Pasigamintas oliziukas- tai tik pradžia viso darbo! Kiekvienas vaikas gavo tolimesnių darbų aprašymą. Turės laistyti, prižiūrėti, stebėti ir auginti. Procesas suteiks tikrai daug džiaugsmo, susipažins su sėklų dygimu, ugdys atsakomybės ir pareigos bei kantrybės jausmą.

Mūsų išvyka sutapo su Žemės diena. Parke skambantys paukščių balsai, pirmieji žiedai, čiurlenantis upelis ir ten gyvenantys gyvūnėliai priminė mums, kad planetoje esame ne vieni. Vaikai ne tik pasidžiaugė parke gyvenančiais gyvūnėliais, bet ir patys juos maitino. Krykštavo iš džiaugsmo, kai kopūstus ir morkas godžiai kramsnojo triušiai bei lamos.

Papildę žinių bagažą, pilni neišdildomų įspūdžių ir puikiai praleidę laiką grįžome namo.

Zina Bernickienė ir Danutė Mitkienė, pradinių klasių mokytojos.