Kovo 11-oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena - ypatinga diena. Ji skatina dar kartą prisiminti  praeities ir mūsų dienų didvyrių žygius, kai jie pasiaukojančiai kovojo ir siekė Lietuvos nepriklausomybės. Dėl mūsų Tėvynės ir laisvės mes privalome būtų pasiryžę mokytis, dirbti, būti pilietiškiems ir atsakingiems.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga mūsų mokyklos pirmokai susitiko su LK Depų tarnybos kariu Arvydu Petrošiumi. Susitikimo metu jis papasakojo apie karių kasdienybę, vaikai galėjo pamatyti kario ekipuotės reikmenis, pasimatuoti šalmą, pakelti kuprinę, ant veidų išbandyti  maskuojamuosius dažus.

Dėkojame LK Depų tarnybos kariui Arvydui Petrošiui už suteiktą galimybę jau nuo mažų dienų mokiniams susipažinti su sunkia, bet be galo reikšminga Lietuvai kario profesija.

Pradinių klasių mokytoja Vilija Kvederienė