Pavasaris į mūsų mokyklą atkeliavo kartu su tradicija tapusia Kaziuko muge. Šiais metais ji vyko kovo 4 dieną.

Save parodyti, kitų pažiūrėti, parduoti ar nusipirkti rankų darbo daiktų rinkosi ir maži, ir dideli į Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos pradinukų klases. Mugei vaikučiai su tėveliais ruošėsi nuoširdžiai: kas mezgė, kas gamino papuošalus, kepė pyragus ir kitus skanumynus. Klasėse skambėjo nuotaikingos lietuvių liaudies dainos, linksma muzika. Prekystaliai linko nuo pyragų, dirbinių, kuriems išgražinti vaikai ir jų tėveliai nepagailėjo nei laiko, nei sumanumo. Tai puiki proga patiems vaikams parodyti savo gebėjimus mąstyti, prekiauti, panaudoti skaičiavimo, rašymo, derybinius įgūdžius, bet ir įgyti verslo žinių parduodant savo gaminius. Sugrįžę į klases vaikai džiaugėsi savo pirkiniais, dalinosi įspūdžiais, apžiūrinėjo įsigytus pirkinius.

Pirkėjais tapo ne tik mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, bet ir mokinių tėveliai. Niekas iš kermošiaus negrįžo be pyragų, įvairių smulkmenų ir geros nuotaikos.

Dėkojame pradinių klasių mokytojoms, mokinių tėveliams, mokiniams už aktyvų dalyvavimą Kaziuko mugėje.

1a kl. mokytoja metodininkė Sigita Vaitiekienė ir 1c kl. mokytoja Lina Raudonienė