Šiais mokslo metais Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija minėjo mokyklos 40-metį. Mokykloje vyko įvairių renginių. Vienas iš jų buvo respublikinė akcija „Šok į tėvų klumpes“ . Ta proga mokiniai prisimatavo klasės draugo Bernardo mamos Godos bei senelių Liudos ir Vaclovo Kromelių klumpes. Jie jau daug metų kuria bendrą sėkmingą baldų verslą įmonėje „VILGMA“.

Susitikimai vyko dvi dienas. Pirmą dieną klasėje, o kitą pačioje moderniai įrengtoje įmonėje. Vaikai susipažino su baldų gamyba, puošybos elementais, pamatė daug naujų, modernių staklių bei įrankių. Svarbiausia, kad vaikams buvo leista patiems pamatuoti, padrožti arba tiesiog pajausti gamybos procesą.

Vaikai patyrė puikių akimirkų, gavo žinių bei supratimo apie puikių baldų gamybą.

Klasės mokytoja Danutė Mitkienė.

Mokytojos padėjėja Aurelija Merliūnienė.