Kovo 10 d. Šilalės lopšelyje-darželyje "Žiogelis" vyko Šilalės rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Lietuvėle, tu graži“. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos PUG vaikučiai: Patricija Draudvilaitė (mokytoja S. Vaitiekienė), Gabrielė Ričkutė (mokytoja V. Kvederienė), Ema Rimkutė ( mokytoja L. Raudonienė), Noja Tamošaitytė (mokytoja D. Ivanauskienė), Austė Lapinskaitė (mokytoja D. Galinskienė).

Visi dalyviai pasirodė puikiai, tačiau konkurso sąlygos lemia, kad būtų išrinkti laureatai. Sveikiname ir džiaugiamės Noja Tamošaityte (PUG d), kuri laimėjo II vietą (mokytoja Danutė Ivanauskienė), Patricija Draudvilaite (PUG a), kuri laimėjo III vietą (mokytoja Sigita Vaitiekienė).

Mokytoja Danutė Ivanauskienė.